Start Kadra
Kadra i kompetencje organizacyjne PDF Drukuj Email

OSI Edukacja przywizuje szczegln wag do organizacji procesu dydaktycznego w sposb skuteczny, gwarantujcy zakadane cele metodyczne projektu oraz efektywny kosztowo.

Dotychczasowe projekty szkoleniowe pozwoliy firmie zbudowa sie partnerw w caej Polsce.

Pozwala to realizowa projekty szkoleniowe bez ogranicze geograficznych - jak najbliej szkolonych osb. Projekty zarzdzane przez firm obejmoway po kilka tysicy osb i byy realizowane na wysokim poziomie organizacyjnym.

Kompetencje pedagogiczne

Wysokie kompetencje pedagogiczne OSI Edukacja uzyskaa prowadzc szkolenia przygotowujce nauczycieli do nauczania informatyki (merytorycznie i metodycznie). Zajcia prowadz wysokokwalifikowani dydaktycy.

Celem OSI Edukacja jest wyksztacenie u suchaczy umiejtnoci czynnego posugiwania si komputerem w codziennej pracy. Oznacza to, e w prowadzonych przez nas zajciach dominuj zajcia praktyczne, przykady i samodzielna praca uczestnikw kursw.

Kadra nasza jest szczeglnie przygotowana do uczenia pracownikw instytucji i przedsibiorstw wprowadzajcych nowoczesn technologi informatyczn.

Wykadowcami OSI Edukacja s dowiadczeni nauczyciele - osoby, ktre znajomo informatyki cz z praktyk pedagogiczn, stale podnosz swoje kwalifikacje i stosuj w nauczaniu nowoczesne metody i rodki dydaktyczne. Przywieca im zasada: Nie tylko uczy ale nauczy.