e-DUKUJEMY nauczycieli

Gospodarka oparta na wiedzy wymaga ciągłego podwyższania kwalifikacji zawodowych. Centrum Szkoleniowe European Training Center w Warszawie realizuje od października projekt ?Nowoczesny Nauczyciel rozwój kompetencji językowych i informatycznych? dla 490 osób. Projekt jest skierowany do kadry nauczycielskiej i pracowników dydaktycznych z terenu województwa mazowieckiego.

Nasze szkolenia są bezpłatne ? współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Aktualnie prowadzimy już szkolenia językowe. Program kursu wspierany jest przez platformę e-learningową.

Wkrótce rozpoczynamy także szkolenia komputerowe w dwóch wariantach: jednodniowe w 2013 roku (od stycznia do września) oraz pięciodniowe (w czasie ferii i wakacji). Tematyką szkolenia jest poznanie narzędzi informatycznych wspierających nauczanie, tj. multimedia, platformy e-learningowe i społecznościowe, a także wykorzystywanie w procesie nauczania pakietu MsOffice oraz PowerPoint.

Zapraszamy do uczestnictwa placówki oświatowe oraz pracowników dydaktycznych z preferencją dla nauczycieli pracujących i mieszkających na obszarach wiejskich Mazowsza.

Szczegóły publikujemy na stronie www.nowoczesny-nauczyciel.pl

Aktualne projekty