Start Szkolenia
Szkolenia
Projekt „Nowoczesny Nauczyciel rozwój kompetencji językowych i informatycznych” PDF Drukuj Email

e-DUKUJEMY nauczycieli

Gospodarka oparta na wiedzy wymaga ciągłego podwyższania kwalifikacji zawodowych. Centrum Szkoleniowe European Training Center w Warszawie realizuje od października projekt „Nowoczesny Nauczyciel rozwój kompetencji językowych i informatycznych” dla 490 osób. Projekt jest skierowany do kadry nauczycielskiej i pracowników dydaktycznych z terenu województwa mazowieckiego.

Więcej…
 
Projekt "Komputer dla ucznia". PDF Drukuj Email

Głównym założeniem projektu było wdrożenie programu komputeryzacji wszystkich gimnazjów tak, aby każdy gimnazjalista miał dostęp do osobistego komputera oraz mógł z niego korzystać. W celu wykonania ww. zadania niezbędne było wzbogacenie wiedzy i umiejętności nauczycieli w zakresie projektowania, przygotowania i prowadzenia zajęć edukacyjnych z wykorzystaniem komputera przenośnego z dostępem do Internetu.

Więcej…
 
Projekt - "Szkolenia informatyczne dla nauczycieli i bibliotekarzy 2007/2008" PDF Drukuj Email

Ministerstwo Edukacji Narodowej rozpoczyna wyposażenie szkół w komputery w ramach projektu Szkolenia informatyczne dla nauczycieli i bibliotekarzy 2007/2008 roku współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach w ramach działania 2.2 SPO RZL oraz działania 2.1 SPO RZL.

Więcej…
 
Pakiet wsparcia IT dla Szkoły PDF Drukuj Email

Szkoły mogą otrzymać wysokie dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Więcej…
 
Projekt - "Kursy doskonalące dla nauczycieli w zakresie ICT" w 2007 roku PDF Drukuj Email

Konsorcjum Polskich Firm Szkoleniowych - największy w Polsce dostawca szkoleń informatycznych dla nauczycieli - w składzie:

  •  Ogólnopolska Fundacja Edukacji Komputerowej,
  •  OSI CompuTrain SA,  
  •  Vulcan Sp. z o.o.,  
  •  Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu, 
Więcej…
 


risperdal online